Kristina, didelį AČIŪ sakom tau abu! Užfiksuotos gražiausios akimirkos ir Jūsų dėka galėsim ilgai ilgai jas atsiminti. Ačiū, kad buvote kartu!

Atidarius dėžę likom labai nustebinti, visą vakarą žiūriu į nuotraukas:) ačiū ❤

Darius ir Ieva


Visų pirma: didelis ir nuoširdus ačiū nuo mūsų su Marium!

Visi likom sužavėti - nuotaika ir tos dienos emocija perteikta super! O ir iškart sugrįžo visi prisiminimai! ❤

Labai džiaugiamės teisingai pasirinkę žmogų ir Tau patikėję šį darbą!

Kad Tavo kūrybinis kelias tik tvirtėtų, mūzos nepabėgtų ir daugiau žmonių Tave atrastų!

Marius ir Beatričė


Oho, labai gražu!!! Ačiū labai, kad buvote kartu ❤ Labai džiaugiamės pasirinkę JUS!

Mindaugas ir Kamilė


Kristina, kaip nerealuuu!!! Kokios gražios akimirkos! Labai ačiū už nuotraukas, tikrai labai gražios!

Egidijus ir Rasa


Fotografijos tiesiog superinės! Ačiū! Likome labai patenkinti rezultatu :) Kaip ir sakiau, būtume džiaugęsi turėdami nors 3 gražias nuotraukas, o gavome visą krūvą! :)

Tomas ir Vaida


Labai džiaugiamės įamžintomis fotografijomis, tikrai puikus darbas! Ačiū!

Lukas ir Giedrė


Dar kartą didelis ačiū Jums :) Gavom nuotraukas, peržiūrėjom gal 1000 kartų :) Nesiveliant į visas beletristikas - tiesiog labai gražu ir nėra čia ką pridurti :) Džiaugiamės ne tik nuotraukomis, bet ir tuo pusdieniu, praleistu kartu.

Iki kitų pasimatymų! :)

Tadas ir Živilė


Laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė. (Vokiečių rašytojas Johann Wolfgang von Goethe)

Jus kartu išgyvenote mūsų šventės juoką, laimės ašaras. Labai džiaugiamės, kad buvote kartu. Peržiūrėjau nuotraukas, dar karta patyriau drugelius širdutėje. DIDELIS AČIŪ, už jūsų darbą. Tikiuosi dar susitiksime, nes be jūsų neįsivaizduoju jokios šventės!!!

Audrius ir Raminta


Labai labai nuoširdžiai dėkojame poema.lt! Harmoninga atmosfera fotosesijos metu, puikus darbas bei širdį virpinantys rezultatai. Kaskart žavimės, grožimės ir mintimis nusikeliame į mūsų dieną, kupiną jaudulio, tyro džiaugsmo ir begalinės meilės pliūpsnių. Didelis didelis AČIŪ už įamžintas mūsų vestuvių dienos žavingiausias akimirkas!

Eugenijus ir Eidvilė


Vaaaau! Nebežinom nei kaip atsidėkoti. Viskas tobula ir nuostabu! Jau nuotraukos kokio gražumo, prisigrožėjom ir prisikikenom. :) O fotoknyga išvis siurprizas! Ačiū čia per mažas žodis!!! Apkabinam stipriai!!!

Gediminas ir Laura


Labai ilgai galvojau kaip galėčiau padėkoti, nes AČIŪ yra per mažas žodis! Vos tik susipažinę pamatėme kuklią, švelnią, kūrybingą ir mylinčią savo darbą fotografę. Pamatę fotosesijos rezultatus pamilome jos darbus ir ją. Nuotraukos spindėjo švelnumu, jausmais, buvo įamžinta tai kas mums brangu... Per mūsų svarbiausią šventę vestuves, net nekilo klausimų, kur turėsime kreiptis, nes žinojome kad Kristina galime pasitikėti, žinome kad ji išpildys viską maksimaliai ir būsime patenkinti. Kai gavome nuotraukas likome daugiau nei patenkinti, atrodo kad nebuvo praleistas nei vienas momentas, viskas viskas kas svarbu, kas jauku, miela ir jausminga - buvo įamžinta. Nuotraukos kalbėjo pačios už save, lyg vėl ir vėl persikeltume į tas akimirkas. Jei norite kad Jūsų nuotraukos spindėtų meile, jaukumu, šiluma, tyrimu ir gerumu - rinkitės poema.lt. Galėčiau dar daug gražaus pasakyti, bet manau darbai kalba patys.

Modestas ir Gintarė


Jeigu norite gauti ne tik fantastiškų nuotraukų, bet ir šiltai, žmogiškai, draugiškai pabendrauti - Poema būtent Jums! :) Manėme su vyru, kad bus gerai, bet kad bus taaaaaip gerai, tiksliau fantastiškai, nesitikėjome! Nuotraukos neapsakomos, nuotaikos taip pat! Ačiū, už be galo gražią, gerą, šiltą fotosesiją, už puikų laiką praleistą kartu, vis dar negalime atsigrožėti rezultatu! :) Būtinai kreipsimės dar!

Mantas ir Kristina